Noc Teatrów w Wadowicach

Noc Teatrów w Wadowicach

Wielbicieli nocnych wrażeń zapraszamy 1kwietnia (sobota) 2017 r. na „bezsenną” teatralną noc do Wadowickiego Centrum Kultury. Jednej nocy będzie można zobaczyć trzy spektakle, każdy w innej konwencji i odmiennej stylistyce: improwizacji, musicalowej i klasycznej. Nie zabraknie  degustacji i mocnej kawy! Tak jak w teatrze wszystko może się zdarzyć.

Trzy spektakle jednej nocy w cenie jednego biletu!

Prawdziwą gratką będzie pokaz Teatru Improwizacji Improkracja, który dzięki bezpośredniej interakcji z publicznością wciągnie widzów w fabułę teatralną. Publiczność stanie się współautorem spektaklu. Przedstawiony na scenie scenariusz powstanie na żywo, na oczach widzów i będzie stworzony na podstawie sugestii i pomysłów publiczności. „Strumień świadomości” to dynamiczny spektakl, w którym sugestia widza rozpoczyna nieprzewidywalną serię zabawnych wydarzeń. Odgrywane sceny w każdym momencie mogą płynnie zmienić swój bieg.

Ale to jeszcze nie koniec! Widzowie teatralnej nocy będą mogli zobaczyć jak wygląda Piotr Borowiec – najpiękniejszy lektorski głos Polski – i przekonać się, że „Głos Ma Twarz”, a nawet usłyszeć jak śpiewa w duecie z Iwoną Konieczkowską. Wspólnie spotkają się w ekscytującej, muzycznej podróży filmowej…

Dla miłośników klasyki mamy spektakl pt. „Dziób w dziób” sięgający do tradycji bajki zwierzęcej, opowiadający o sile przyjaźni i wielkiej odwadze. Spektakl otrzymał nagrodę specjalną na VII Ogólnopolskim Festiwalu Teatralnym w Krakowie.

W przerwach między spektaklami zapraszamy widzów na degustacje i mocną kawę!

Program:

  • godz. 20:00 – Spektakl pt. „Dziób w dziób” TCK Tychy
  • godz. 21:30 – spektakl pt. „Głos Ma Twarz”
  • godz. 23:00 – spektakl pt. „Strumień świadomości”

Bilety do nabycia w sekretariacie WCK, kasie kina i poprzez stronę internetową WCK w cenach: 30 zł (ulgowe), 35 zł (normalne), 40 zł (w dniu wydarzenia).