Hotel Radocza Park*** Active&Spa
Radocza ul. Parkowa 1
34-100 Wadowice
tel. 33 873 49 10, 873 49 25
email: recepcja@radoczapark.pl
strona www: http://www.radoczapark.pl/

Kompleks hotelowy Radocza Park*** Active&Spa znajduje się w Radoczy, w niewielkiej miejscowości położonej 5km od Wadowic. Okolice hotelu zachęcają do spacerów i wycieczek pieszych lub rowerowych, zaś nieodległe miejscowości (Wadowice, Kalwaria Zebrzydowska) przyciągają turystów lokalnymi atrakcjami.

Hotel ma 36 przestronnych i komfortowo urządzonych pokoi z balkonami, w tym przystosowany do pobytu osoby niepełnosprawnej. Dysponujemy 100 miejscami noclegowymi w pokojach 1-2-3 osobowych oraz typu „Studio” i „Deluxe”. Wszystkie w standardowym wyposażeniu posiadają łazienkę z prysznicem, lodówkę, telefon, telewizor i dostęp do internetu.

W cenę pobytu wliczone są: nocleg ze śniadaniem, monitorowany parking, dostęp do internetu oraz możliwość korzystania z sauny, sali fitness i sali zabaw dla dzieci.

Kompleks hotelowy Radocza Park*** Active&Spa zapewnia dodatkowe atrakcje osobom ceniącym aktywny wypoczynek. Spełniamy w tym względzie zarówno oczekiwania Gości szukających przysłowiowego dreszczyku emocji, jak i tych, dla których rekreacja na świeżym powietrzu jest formą relaksu i zabawy.

Zapraszamy również do naszego centrum hotelowego Wellness & SPA, która jest oazą relaksu i wyciszenia.