Fluder - Gospodarstwo Agroturystyczne
Maria Fluder
Jaszczurowa 66, 34-106 Jaszczurowa
tel. 33 876 14 17
email: biuro@agroturystyka-fluder.com
strona www: http://www.agroturystyka-fluder.com/

Gospodarstwo znajduje się we wsi Jaszczurowa w pobliżu powstającej zapory "Świnna Poręba", 10 km od Wadowic. Dom położony jest w przepięknej dolinie u podnóża góry "Leskowiec",  na której znajduje się kaplica "Groń Jana Pawła II".

W okresie letnim można korzystać z sadu i ogrodu, w którym znajdują się stawy rybne. Posiadamy również gospodarstwo ogrodnicze, w którym produkujemy zdrową żywność. Zapewniamy grilowanie i ogniska.

Okolica sprzyja pieszym wędrówkom i spacerom po lesie. Mają u nas Państwo możliwość wypożyczenia rowerów. W okresie zimowym panują tutaj dobre warunki do jazdy na nartach i sankach. Organizujemy kuligi. 

Wieczory możecie Państwo spędzić w rodzinnej atmosferze, przy kominku. Dom oraz pokoje są do dyspozycji przez cały rok dla pragnących odpocząć w ciszy i spokoju.

Do dyspozycji dostępne są trzy dwuosobowe oraz dwa czteroosobowe, komfortowe pokoje, cztery łazienki, dwa salony z kominkami oraz tv i tv sat, dwa zaplecza kuchenne i duża świetlica, która może służyć jako sala konferencyjna lub sala do tańca.

Dodatkowo udostępniamy Państwu skorzystanie z krytego basenu oraz placu zabaw dla dzieci.