Zatorland w Zatorze

Park dinozaurów Zatorland to wspaniałe miejsce na spędzenie czasu z rodziną. Największą naszą atrakcją jest ścieżka edukacyjna w starym lesie, bogata nie tylko w „ożywione” prehistoryczne gady, ale również w piękne, kilkusetletnie okazy drzew. W Parku można podziwiać największego na świecie, ruchomego T-Rexa!

W Parku istnieje możliwość organizacji zajęć dydaktycznych dla uczniów. Dodatkową atrakcją jest Muzeum Szkieletów i Skamieniałości. Firma Zatorland od sezonu turystycznego w 2012 roku otwarła w sąsiedztwie dinozaurów dwa parki: Park Owadów i Park Mitologiczny. 

Park Owadów to pierwszy w południowej Polsce park, gdzie można zobaczyć 11 gigantycznych figur, a wśród nich m.in muchę, mrówkę i konika polnego. Spacer ścieżką edukacyjną to świetny sposób na uzupełnienie lekcji biologii oraz ciekawe doświadczenie.

Park Mitologii natomiast zlokalizowany jest na zbiorniku wodnym. Właściciele parku zapraszają na niezwykły rejs po malowniczym stawie, w trakcie którego można poznać bogów, herosów i bohaterów. W czasie rejsu będzie można choć przez chwilę poczuć się jak uczestnik tak niezwykłych wydarzeń jak wojna bogów z gigantami, podstęp trojański, czy wyprawa po złote runo. Dla zafascynowanych mitologią przygoda w naszym parku okaże się jednym z najniezwyklejszych przeżyć. Tych, którzy z mitami zetkną się po raz pierwszy, z pewnością skłoni do poszerzenia swoich zainteresowań i wiedzy.

Dojazd

Z Wadowic drogą krajową nr 28 do Zatora (14 km). Istnieje możliwość dojazdu komunikacją publiczną (busy z ul. Szpitalnej do Zatora)

Kontakt

ul. Parkowa 7 
32 – 640 Zator 
tel. +48 667 979 220
e-mail: info@zatorland.pl

Więcej informacji

www.zatorland.pl