Mini ZOO w Inwałdzie

Mini Zoo jest częścią Inwałd Parku – 5 Parków tematycznych w Inwałdzie, miejscowości położonej między Wadowicami a Andrychowem. Ośrodek posiada całoroczną ofertę wypoczynku. Na czas pobytu zapewniamy wspaniałe warunki do odpoczynku. Oferujemy możliwość organizacji imprez plenerowych i okolicznościowych: festyny, zabawy, biesiady i dyskoteki, uroczystości rodzinne - imieniny, urodziny, jubileusze, pieczenie prosiaka lub barana, ogniska i grillowanie, przejażdżki bryczką i wozem drabiniastym do 25 osób. 

W zimie przy sprzyjających warunkach atmosferycznych organizujemy kuligi połączone z ogniskiem i pieczeniem kiełbasek.

Niewątpliwą atrakcją w gospodarstwie jest otwarte przez cały rok Mini Zoo. W zagrodach i wolierach zobaczą Państwo wiele gatunków ptaków i zwierząt, zarówno domowych jak i dzikich. Są wśród nich osły, lama, owce kameruńskie, kozy, daniele, papużki, dzikie kaczki, emu i wiele innych. 
Przebywanie między zwierzętami oraz możliwość dokarmiania ich z ręki, pozostawi niezapomniane wrażenia wśród najmłodszych, jak i starszych naszych Gości. Wszystkie zwierzęta i ptaki posiadają krótkie charakterystyki, przygotowane na specjalnych tabliczkach przy ich wybiegach.

Park oferuje niepowtarzalną okazję przyjazdu do Inwałd Parku wesołą ciuchcią! Istnieje również możliwość jej wynajęcia na specjalną okoliczność np. na urodziny. Rezerwację przejazdu oraz cenę należy ustalać indywidualnie pod numerem: 664 468 580 lub 604 580 616

Dojazd
Busem lub autobusem relacji: Andrychów, Bielsko-Biała, Cieszyn
Samochodem drogą krajową nr 52 w kierunku Bielska - Białej
Przed Parkiem Miniatur jadąc od strony Wadowic należy skręcić w prawo na Frydrychowice i jechac dalej za znakami do Mini Zoo.

Kontakt
Inwałd, ul Korcza, 34-120 Andrychów
tel. 664 468 580, 604 580 616 

Więcej informacji
www.inwaldpark.pl/kucyk